Autokary.Turystyczne.com
Czym sie zajmujemy?Czym sie zajmujemy?
Wynajmem autokarów turystycznych, autobusów, busów i mikrobusów na przewozy autokarowe osób w kraju i zagranicą. W ofercie naszej znajdziecie firmy przewozowe z całej Polski. Wszystkie autokary, autobusy, busy i mikrobusy posiadają aktualne badania techniczne.
wynajem autokarów lewa wynajem autokarów prawa
Firma Przewozowa MARCEL
Firma Przewozowa MARCEL, której właścicielami są Marcin i Aneta Chmielarscy została założona w 2000 roku. Zarządzający firmą uzyskał certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym osób o nr 01574/F1/02. Firma posiada licencję o nr 0047443 na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób wydaną przez Starostwo Powiatowe w Rzeszowie oraz licencję o nr OU - 002641 na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób wydaną przez Ministra Transportu. Gwarantujemy stosowny stan prawny autobusów w transporcie krajowym oraz międzynarodowym, oraz bardzo dobry stan techniczny. Świadczymy usługi na wysokim poziomie. Kierowcy mają doświadczenie w przewozach osobowych oraz posiadają wymagane kwalifikacje i dokumenty, potwierdzające ich spełnianie. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo przewozu, zadowolenie pasażerów, przestrzeganie przepisów dotyczących prędkości i czasu pracy kierowcy.

Kontakt z nami:

Firma Przewozowa MARCEL
Podkarpacka 8a
35-082 Rzeszów
tel. 17 8548080, 600377797, 600-200-585
prosimy wspomnieć, że kontakt został znaleziony na stronie Autokary.Turystyczne.com

wyślij zapytanie o cenę lub wynajem 
Nasze autokary, busy i mikrobusy
DAF IRIZARDAF IRIZAR, miejsc: 55 + 2
Rzeszów
obrazek news
Autokar turystyczny DAF IRIZAR posiada 55 + 2 miejsca, klimatyzacja z indywidualnym nawiewem, toaletę, dvd, nagłośnienie, nawigację, rozkładane i rozsuwane fotele, dodatkowe ogrzewanie, podwójne szyby, barek, internet bezprzewodowy. Oferujemy w cenie wynajmu autokaru ubezpieczenie pasażerów na czas...

Autokar należy do firmy Firma Przewozowa MARCEL z siedzibą w Myczkowcach.
przewozy autokarowe
Szukaj autokarów wg województw
Niezbędnik transportowy
Reklama
Polecamy
lewa stopka
prawa stopka
wynajem autokarów lewa

Wynajem autokarów w miastach:

wynajem autokarów prawa lewa stopka
prawa stopka
Copyright 2003 - 2024 - Autokary Turystyczne. Wszelkie prawa zastrzeżone.
autokary turystyczne