Autokary.Turystyczne.com
Czym sie zajmujemy?Czym sie zajmujemy?
Wynajmem autokarów turystycznych, autobusów, busów i mikrobusów na przewozy autokarowe osób w kraju i zagranicą. W ofercie naszej znajdziecie firmy przewozowe z całej Polski. Wszystkie autokary, autobusy, busy i mikrobusy posiadają aktualne badania techniczne.
wynajem autokarów lewa wynajem autokarów prawa
Usługi Autokarowe DAVID
Firma Bus-David od wielu już lat zajmuje się wynajem autokarów turystycznych na terenie województwa śląskiego. W trosce o spełnienie Państwa oczekiwań, chcielibyśmy zaoferować nasze usługi wynajmu komfortowych autokarów. Wszyscy doskonale wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa oraz komfort podczas dalekiej podróży. Na nasze dobre samopoczucie może wpłynąć wybór nowoczesnego i wygodnego autokaru, z przestronnym wnętrzem, a także z doświadczoną i miłą obsługą. Nasze autokary są sprawne technicznie, zadbane i czyste, ponieważ bezpieczeństwo i komfort Pasażerów są dla nas najważniejsze. Posiadamy własne zaplecze techniczne, w postaci bazy garażowo-warsztatowej, w której nasi mechanicy dokonują większości napraw, oprócz tych wykonywanych w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Autobusów.

Kontakt z nami:

Usługi Autokarowe DAVID
Głowna 117
44-290 Jejkowice
tel. 605 630 710, 609 204 070
prosimy wspomnieć, że kontakt został znaleziony na stronie Autokary.Turystyczne.com

wyślij zapytanie o cenę lub wynajem 
Nasze autokary, busy i mikrobusy
Neoplan 316 SHDNeoplan 316 SHD, miejsc: 53+1+1
Jejkowice
obrazek news
Neoplan 316 SHD to bardzo wygodny, dostosowany do obecnych standardów autokar turystyczny. Jednorazowo może zabrać na swój pokład 53 osoby. Wygodne i rozkładane fotele sprawiają, że nawet długa podróż nie jest męcząca. Autokar wyposażony jest w: ABS, ASR, Video, DVD, Klimatyzacja, WC. Jesteśmy...

Autokar należy do firmy Usługi Autokarowe DAVID z siedzibą w Jejkowicach.
przewozy autokarowe
Szukaj autokarów wg województw
Niezbędnik transportowy
Reklama
Polecamy
lewa stopka
prawa stopka
wynajem autokarów lewa

Wynajem autokarów w miastach:

wynajem autokarów prawa lewa stopka
prawa stopka
Copyright 2003 - 2024 - Autokary Turystyczne. Wszelkie prawa zastrzeżone.
autokary turystyczne